SORTIMENT - MICRO CELL

MICRO CELL péče o ruce a nehty

MICRO CELL CARE
Správný výběr produktu určuje optimální péči a úspěch. Pleť nikdy nezapomene, zvlášť ne kůže na rukou.
Tipy péče o ruce:
- každý výrobek MICROCELL 2000 má za úkol regenerovat poškozené a slabé buňky a obnovit jejich odolnost a imunitní systém.
- ale proč by Vaše ruce měly prozradit svůj věk nebo ještě něco horšího? Mohou vypadat starší než ve skutečnosti jsou! Omlazení Vašich rukou docílíme pomocí MICROCELL 3000 ANTI AGING HAND. Tým specialistů MICROCELL úspěšně vyvinul sérii nepřekonatelných účinků a systému pro omlazení kůže na rukou.

MICRO CELL 2000 - Nail Repair Remover
Informace o produktu
Pro pečlivé a šetrné odstranění laků, vhodný zejména pro problémové a také umělé nehty. Je doporučen pro použití u měkkých a křehkých nehtů.

Aplikace
Bavlněný tampon namočte v Removeru a odstraňte Nail Vital nebo barevné laky. Navhčený tampon přitlačte na nehet, přidržte 10 sekund a poté snadno odstranite nátěr. Tímto způsobem můžete odstranit všechny laky nehtů rychle a snadno. Odstraňovač nepoškozuje nehty a nenarušuje léčbu vašich nehtů. Je možné jej použít k ředění všech výrobků řady MICRO CELL NAIL. Podporuje léčbu nehtů.
Cena za 1 ks 50ml                                             -          80  Kč vč. DPH
Cena za 1 ks 100ml                                           -        153  Kč vč. DPH
Speciální bezacetonový odstraňovač laků na nehty
MICRO CELL -  Nail Vital Light + White
Výrobek je vyvinut speciálně pro lámající se a měkké nehty. Působí na obnovení molekul bílkovin v ploténkách nehtů, díky tomu jsou poškozené nehty posíleny proti lámání a štěpení konečků nehtů. Změny jsou viditelné již po krátké době. Obsahuje stopové prvky.

Aplikace
První den natřeme nehty jednou vrstvou, druhý den přidáme další vrstvu a třetí den vše odstraníme Removerem a znovu aplikujeme první vrstvu. Tuto kúru je třeba provádět po    dobu 2 – 3 týdnů. Již po krátké době rostou nehty zdravé.
Cena za 1 ks je  365  Kč vč. DPH.
Výživa pro nehty
MICRO CELL 2000 - Quick Action 2:1
Informace o produktu
Všestranná péče pro obzvláště suché, poškozené a rozpraskané ruce. Naneste na umyté ruce. Quick Action krém na ruce 2:1. dodává bohaté živiny pro rozpraskanou a drsnou pokožku a během několika minut ji zjemní. Alantoin a aloe vera hydratují, chrání a podporují hojení ran. Mango, bambucké máslo a mučenkový olej působí proti známkám stárnutí, omlazují, posílují a vyhlazují.

Maska

Dobře natřené ruce ochraníte přes noc proti otěru rukavicemi z bavlny.

Aplikace

Pro extrémně suché rozpraskané ruce. Používat 1-2 krát denně. Výrobce doporučuje 1-2 krát týdně použít také jako masku rukou. Uzávěr pootočte o půl otáčky proti směru hodinových ručiček a potom vymáčkněte optimální dávku krému
Všestranná péče pro obzvláště suché, poškozené a rozpraskané ruce.
Cena za 1 ks  100 ml  je 162 Kč vč. DPH.
Cena za 1 ks    30 ml  je    75 Kč vč. DPH.
MICRO CELL - Nail Repair (12ml)
Odstraňuje rýhy nehtů a zabraňuje zažloutnutí nehtů, má rychlé účinky.
Informace o produktu
Výrobek je vyvinut speciálně na lámající se, měkké a křehké nehty. Působí na obnovení molekul bílkovin u nehtových plotének.
Díky tomu jsou poškozené nehty posíleny proti lámání a třepení. Změny jsou viditelné již po velmi krátké době.
Ochrání je stopové prvky.
Zelená řada má stejný účinek jako ostatní výrobky Micro Cell, je ale šetrnější k vašim nehtům.


Aplikace
První den natřeme nehty jednou vrstvou, druhý den přidáme další vrstvu a třetí den vše odstraníme Removerem a znovu aplikujeme první vrstvu. Tuto kúru je třeba provádět po dobu 2 – 3 týdnů
Cena za 1 ks je 365 Kč vč. DPH.
MICRO CELL 2000 - Set Nail Repair + Remover 100 ml
Informace o produktu
Nail Repair byl speciálně vyvinut pro měkké a křehké nehty.  Unikátní koncept je založen na využití proteinových molekul, které působí na ploténky nehtů. Tyto poškozené nehty jsou posíleny proti třepení. Jen po krátké době používání je zřejmé, že nehty rostou rychleji, jsou silnější, tvrdší. NAIL REPAIR je k dispozici v lesklém a matném provedení.

Aplikace
První den natřeme nehty jednou vrstvou, druhý den přidáme další vrstvu a třetí den vše odstraníme Removerem a znovu aplikujeme první vrstvu. Tuto kúru je třeba provádět po dobu 2 – 3 týdnů. Již po krátké době rostou nehty zdravé.

Doporučení výrobce: NAIL REPAIR 1x týdně použít jako podkladovou vrstvu pro barevný nátěr nehtů.
Cena za kompletu je 473 Kč vč. DPH.
Pro krásné a silné nehty za 3 týdny. 
MICRO CELL - Nail Vital 12 ml MATT
Produkt je vyvinut speciálně pro lámající se a měkké nehty. Působí na obnovení molekul bílkovin v ploténkách nehtů, díky tomu jsou poškozené nehty posíleny proti lámání a štěpení konečků nehtů.Změny jsou viditelné již po krátké době. Obsahuje stopové prvky.
Nehet po aplikaci produktu zůstává matný
Cena za 1 ks je 365 Kč vč. DPH.
Výživa pro nehty
MICRO CELL 3000 Nail Power Nagelprophylaxe - SET
Set je speciálně pro zychlený a přirozený růst nehtů.
Informace o produktu
Speciálně vyvinutá voduodpuzující technologie Microcell 3000 NAIL POWER je něco jako silikonová vrstva,která pokryje nehetovou plochu. Tím chrání nehet před vysoušením a zabraňje pronikání agresivních vlivů tím zabraňuje změkčování nehtů, posiluje jeho odolnost a lesk současně urychluje růst zdravých přirozených nehtů.   

Aplikace
První den natřeme nehty jednou vrstvou, druhý den přidáme další vrstvu a třetí den vše odstraníme Removerem a znovu aplikujeme první vrstvu. Tuto kúru je třeba provádět po    dobu 2 – 3 týdnů. Již po krátké době rostou nehty zdravé.
Nová Akční Cena za 1 ks je 399 Kč vč. DPH.
MICRO CELL - Cuticle Comfort 2 in 1
Změkčuje kůžičku kolem nehtů a pomáhá ji rychle odstraňovat.
Cena za 1 ks je 255 Kč vč. DPH.
Výživa pro Vaše nehty
MICRO CELL 3000 Nail Power Soft Remover
Cena za 1 ks je 179 Kč vč. DPH.
Velmi jemný odlakovač zabraňující vysychání nehtů
Odlakovač speciálně navržen pro ženy, které upřednostňují velmi jemný odlakovač a chtějí zabránit vysychání nehtů.

Informace o produktu
Mimořádně mírný vzorec SOFT REMOVER umožňuje důkladné a velmi jemné odstranění všech výrobků NAIL VITAL a ostatních laků na nehty.Má vysoký podíl na péči a ochranu nehtů před vysoušením a zabraňuje otoku horní rohové vrstvy nehtů.

Před upotřebením řádně protřepat.
MICRO CELL 3000 Anti Aging Omega Hand Mask
Informace o produktu
Omega 3 a 6 mastné kyseliny zajišťují hydrataci a pružnost kůže, snižují zánětuschopnost a hloubku vrásek na rukou. Mimořádně vysokým podílem hodnotných olejů silně zdůrazní hedvábně jemné a vláčné ruce.

Aplikace
Podle potřeby několikrát týdně naneste na dlaně a hřbety rukou. Jako ochranu před setřením použíjte bavlněné rukavice na 20-30 minut (nejlépe přes noc).
Cena za 1 ks je 290 Kč vč. DPH.
Je speciálně navržen pro ženy, které chtějí pro své těžce namáhané a suché ruce získat lepší péči.
MICRO CELL 3000 Anti Aging Hand Caviar Hand Cream
Informace o produktu
Intenzivně regeneruje a vyživuje ruce.Vysoká dávka kaviáru Beluga je bohatá na esenciální vitamíny, stopové prvky, enzymy, minerály a bílkoviny. Nedostatek energie a energetických deficitů kompenzuje a zastavuje již existující předčasné stárnutí rukou.

Aplikace
Podle potřeby několikrát denně, alespoň však každé ráno a večer, naneste malé množství krému Caviar Hand na umyté ruce a vmasírujte. Silně podporuje přirozený regenerační proces pokožky rukou během noci.
Cena za 1 ks je 355 Kč vč. DPH.
Je speciálně navržen pro ženy, které vyžadují vysoké nároky na efektivitu a kvalitu produktu
MICROCELL 3000 Anti Aging ochrana rukou
Informace o produktu
Tento produkt zajistí dokonalou ochranu a hydrataci Vašich rukou. Patentováno pro Microcell. Voděodpuzující léčivý komplex látek zůstane jako neviditelná rukavice na povrchu kůže, zabraňuje ztrátě vlhkosti po kontaktu s vodou a zabraňuje přístupu přístupu chemických látek. Kvalitní pupalkový olej a kolagen současně způsobují obnovení pružnosti, zvyšují voděodolnost a posilují přirozenou ochrannou bariéru pokožky.

Aplikace
Podle potřeby ráno a večer naneste malé množství. Používejte na čerstvě umyté ruce a jemně vetřete do pokožky. Vzhledem k vlastnostem a ochraně proti UV záření je formulaci vhodné používat přes den.
Cena za 1 ks je 311 Kč vč. DPH.
Je speciálně navržen pro ženy, které hledají větší ochranu před dehydratací pokožky způsobené vnějšími vlivy a častým kontaktem s vodou.
MICROCELL 3000 Colour Repair - opět skladem!
Poprvé zkušený tým odborníků Microcell vyvinul barevný a posilující lak v kombinaci nehty - make-up – posílení nehtů, který kombinuje šest uvedených charakteristik

Bulls's eye PRO lesk kolekce Nail beauty
Se zásadou Colour a regenerace Microcell 2000 poskytuje základ pro vysokou nehtovou regeneraci, což přispívá nejen ke zkrášlení nehtů, ale i stabilitě a podpoře zdravého růstu nehtů. Inovativní způsob účinku tohoto rychleschnoucího laku s dlouhotrvajícím leskem je založen na velmi kvalitním laku na nehty, který byl obohacen a vyvinut pouze v komplexu Microcell.

Obsahuje křemík, vápník, zelené řasy a speciální diamant-Glossy.
Cena za 1 ks je 361 Kč vč. DPH
Microcell 2000 Colour Repair - léčivě barevné laky - NOVÉ ODSTÍNY
MICROCELL 2000 - Shelfix® Resistant Gel Finish
Informace o produktu
Vysoký lesk a kvalita. Dlouhá životnost laku vydrží 2-3 týdny. Výrobek hlavně působí proti třepení, lámání a dehydrataci nehtů.

Aplikace: Před použitím otřete nehet odlakovačem, poté naneste první vrstvu laku, po 2-3 minutách naneste průhledný vytvrzovač bez použití UV lampy.
K odstranění starého laku doporučejeme použít speciální odlakovač MICRO CELL Nail Repair Remover. S použitím odlakovačů od jiných výrobců není zaručena správná funkčnost aplikovaných laků.
Výrobek je dodáván jako souprava laku na nehty a vytvrzovače laků. Odlakovač Nail Repair Remover není součástí soupravy.

Revoluční technologie pouze od MICRO CELL
Cena za 1 ks je 470 Kč vč. DPH.
Microcell 2000 Shelfix - Resistant gel finish - zcela nový milník v oblasti nehtové kosmetiky
MICRO CELL - Nail Wonder
Nail Wonder je opravdu kouzelný lak pro všechny případy s 5-násobným účinkem v jediném produktu. Díky svému speciálnímu složení provede několik aplikací najednou.

Jako bezbarvý lak na nehtu vytvoří perfektní ochranu nehtů a chrání nehtové ploténky před pronikáním agresivních a vysoušecích látek, jako jsou chemikálie, slunce, příliš mnoho vody s mýdlem.
Výsledek: nehty nebudou  měkké, nevysušují se a přestanou být křehké a lámavé. Vytvoří dokonale natřené  nehty s vysokým leskem. Díky svému speciálnímu složení také vytvrzuje barevné laky a urychluje jejich proces  sušení. Jednoduše se Nail Wonder aplikuje na čerstvě natřený zavadlý  barevný povrch. Po 1-2 minutách můžete pokračovat opět ve své obvyklé práci, aniž by to způsobilo poškrábání.
Prodlužuje životnost laků. Nail Wonder chrání nalakované nehty proti předčasnému odlupování a prodlužuje životnost všech laků na nehty.

Výsledek:  není třeba natírat často. Pokud lak na nehty  ještě vypadá dobře a barva se stala časem slepá a bez lesku,  Wonder opět oživí lak a znovu
může vypadat čerstvě. Během 1-2 minut  nehty vypadají opět dobře .
Prevence a lak na nehty pro všechny případy. Vytvrzovač a sušička laku
Cena za 1 ks    12 ml  je 365 Kč vč. DPH.
MICROCELL 3000 Anti Aging Hand Scrub
Informace o produktu
Intenzivní peeling čistí a vyhlazuje ruce a nehty. Velejemné krystaly zbaví kůži odumřelých kožních buněk, odstraňování následků zpracování ovoce nebo práce na zahradě. Po použití dostanou vaše ruce přirozenou barvu, jemnost a vlhkost a také se odstraní vrásky na hřbetu rukou a ruce budou hedvábné, hladké a mladé

Aplikace
Podle potřeby pro intenzivní hloubkové čištění rukou a nehtů 2-3 krát týdně použít jako peeling, Při použití dáme přiměřené množství produktu na vlhké ruce. Masáž provádíme po dobu 1 minuty a po té jemně opláchneme pod tekoucí vlažnou vodou.

Doporučujeme po aplikaci použít Microcell 3000 Omega Hand Mask.
Cena za 1 ks 75 ml je 270 Kč vč. DPH.
Hand Scrub je speciálně navržen pro ženy, které chtějí sametově hladké a bezchybné ruce
MICRO CELL 2000 - Nail Provita
Informace o produktu
Suché a hrubé nehtové destičky  jsou častou známkou holistického nedostatku vitamínů a minerálů.
Pokud jsou nehty suché  deformované a zažloutlé můžete změnit a zpomalit stárnutí nehtů pomocí
NAIL PROVITA

Efekt
. Odstraní existující nedostatky živin
. vyživuje nehtové ploténky
.Aktivuje přirozený olej nehtů a chrání před dehydratací

Aplikace
po dobu 3 týdnů aplikujte NAIL PROVITA každý druhý den 1 vrstvu
2 den druhou vrstvu a třetí den odstranit speciálním odstraňovačem
NAIL REPAIR REMOVER značky MICRO CELL
¨
Eliminuje nedostatky živin a zlepšuje strukturu nehtů.
Cena za 1 ks    11 ml  je 269,90 Kč vč. DPH.
Informace o produktu
Není důvod k zoufalství, když je čas znovu pro nehty: S MICRO CELL SOS Kit je záchrana v dohlednu!
NAIL OPRAVÍ vysoce účinný, rychlý první respondér stabilizuje měkké nehty.
Po pouhých 2 - 3 týdnech rostou výrazně pevnější a odolnější. Na podporu tohoto kroku odstraňovač NAIL REPAIR REMOVER odstraňující laky velmi jemně, rychle a důkladně.

Souprava SOS KIT Advantage obsahuje:

NÁHRADNÍ OPRAVA (12 ml)
NAIL REPAIR REMOVER (50 ml)

Aplikace:
První den aplikujte jednu vrstvu, druhý den druhou a třetí den vše odstranit pomocí NAIL REPAIR REMOVER.
Opakovat po dobu 2 - 3 týdnů.
Poté doporučujeme použít podkladový nátěr NAIL REPAIR jako základní
Cena za kompletu je 374 Kč vč. DPH.
Přitažlivost. Samozřejmě, krásné nehty. Jak to funguje:
MICRO CELL SOS KIT Advantage
Veškerý sortiment zboží MICROCELL objednávejte přes e-mail nebo telefonní číslo uvedené v kontaktech
LHD Cosmetics s.r.o.

Špičkové výrobky pro Vaši krásu!

©LHD Cosmetics s.r.o., Potocká 53/2, 623 00 Brno-Kohoutovice
Tel: 603 765 794, email: lahoda.jan@volny.cz